Pendleři co děláte ? Cítíte už tu svobodu ?
hm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
hm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
Proč sedíš doma a nejsi se mnou ? Existuje tisíc odpovědí a variant a co ty ? Seděla jsi v maďarsku a čekala ? Na co ? Já za Tebou nebyl ?
Véget értek a választások Magyarországon.
Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.