Pendleři co děláte ? Cítíte už tu svobodu ?
hm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
hm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
Co je povoleno a co je zakázáno ?
VYDRŽTE PROSÍM !!! STRÁNKY JEŠTĚ NEJSOU HOTOVÉ
web se funguje problémům v EVROPSKÉ UNII
z českého jazyka rovnou do maďarštiny je to neskutečně hrozné. Veliká chyba v komunikaci Jak to napravit ?