Pendleři co děláte ? Cítíte už tu svobodu ?
hm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
hm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
Miluju když s Tebou večer telefonuji. Miluji když mě … Miluji … když se směješ … Miluji … když ,,.,.,dsjasd
Halló kdo tam ? Guten Morgen … Szia …. Já to umím … já se to naučil už když jsem byl malý kluk.
https://youtu.be/Z-oGDx3Xfb0?si=ibK8qEiOQTU2Ei_M https://youtu.be/Z-oGDx3Xfb0?si=ibK8qEiOQTU2Ei_M
Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.