Podobné příspěvky
Péter Magyar
OdOndrahttps://www.facebook.com/peter.magyar.102
Nevím co chceš !!!
OdOndraProč sedíš doma a nejsi se mnou ? Existuje tisíc odpovědí a variant a co ty ? Seděla jsi v maďarsku a čekala ? Na co ? Já za Tebou nebyl ?
https://www.facebook.com/peter.magyar.102
Proč sedíš doma a nejsi se mnou ? Existuje tisíc odpovědí a variant a co ty ? Seděla jsi v maďarsku a čekala ? Na co ? Já za Tebou nebyl ?