Nový Spálenec – DALŠÍ AKCE !!!
BLÍŽÍ SE PRÁZDNINY …. UŽIJEME SI JE ?
BLÍŽÍ SE PRÁZDNINY …. UŽIJEME SI JE ?
Milá Ewičko Stalo se spoustu věcí a nevím zda je možné ještě pokračovat v našem vztahu. Já si myslím že ano. Ale bude to chtít pořádnou omluvu. Musím Tě také situaci vysvětlit. (Ty mě také a nejlépe osobně) Není to jen má chyba je to chyba našeho vztahu. Náš vztah prodělal spoustu šrámů a bolestí…
https://www.facebook.com/peter.magyar.102
ukaž mě co jsi ty vyřešila !?
Každý vztah to je komunikace … Třeba pacient a doktor nebo jako partner a partnerka !