Nový Spálenec – DALŠÍ AKCE !!!
BLÍŽÍ SE PRÁZDNINY …. UŽIJEME SI JE ?
BLÍŽÍ SE PRÁZDNINY …. UŽIJEME SI JE ?
Když chceme něco tvořit mažeme ? Chceme být vidět nebo si nejsme jistý co děláme ? Já vím co dělám a jsem zcela při smyslech !!! Dělat svému ex partnerovi diagnózu že je blázen ? Proč ?On má někoho rád ! Proto je blázen ! ? Říkat o někom že je pedofil je normální ?…
Potřebuje s kolem na hory ?
jak se pozná kdo to píše ?
https://www.facebook.com/peter.magyar.102