Plzeň Pivo
Máte rádi plzeňské ?
Máte rádi plzeňské ?
z českého jazyka rovnou do maďarštiny je to neskutečně hrozné. Veliká chyba v komunikaci Jak to napravit ?
https://www.facebook.com/peter.magyar.102
Každý vztah to je komunikace … Třeba pacient a doktor nebo jako partner a partnerka !
Proč sedíš doma a nejsi se mnou ? Existuje tisíc odpovědí a variant a co ty ? Seděla jsi v maďarsku a čekala ? Na co ? Já za Tebou nebyl ?
máš někoho ráda a žárlíš až tak že hodina času a nebo dvě nevíš co tvůj partner dělal ? No co asi … poprvé zařizoval a podruhé taky ! Musí pořád něco dokazovat ? Nemusí !!! Máš mít důvěru !