Podobné příspěvky
Pendleři co děláte ? Cítíte už tu svobodu ?
OdOndrahm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
Milá EWIčko
OdOndraMilá Ewičko Stalo se spoustu věcí a nevím zda je možné ještě pokračovat v našem vztahu. Já si myslím že ano. Ale bude to chtít pořádnou omluvu. Musím Tě také situaci vysvětlit. (Ty mě také a nejlépe osobně) Není to jen má chyba je to chyba našeho vztahu. Náš vztah prodělal spoustu šrámů a bolestí…
První Máj LÁSKY ČAS ?
OdOndraUž máte s partnerem domluveno co budete dělat 30.4. a kde budete 1.5 ? 1 květen je významný den pro lásku !
VZTAH = KOMUNIKACE
OdOndraKaždý vztah to je komunikace … Třeba pacient a doktor nebo jako partner a partnerka !
Krása ženského těla
OdOndraSouhlasíte nebo nesouhlasíte se mnou že když je žena nahatá a nemá na sobě prádlo tak je to špatně ? !