Podobné příspěvky
ČEKÁNÍ = PROČ ?
OdOndraNa co pořád čekáš ? Každý den utíká !!!! Já nechci abys pořád utíkala !!!! MÁŠ SE DRŽET ZA RUKU A PLOUT ČASEM !
Pendleři co děláte ? Cítíte už tu svobodu ?
OdOndrahm já si myslím že hranice jsou otevřený ale problémy zůstávají …
Chiemseer PIVO PO KTERÉM NEBOLÍ HLAVA
OdOndraMoje dobré vzpomínky v tobě kdy jsem se snažil nepít pivo ale přesto tohle pivo bylo bez problémů .
CHOROBNÁ ŽÁRLIVOST !
OdOndramáš někoho ráda a žárlíš až tak že hodina času a nebo dvě nevíš co tvůj partner dělal ? No co asi … poprvé zařizoval a podruhé taky ! Musí pořád něco dokazovat ? Nemusí !!! Máš mít důvěru !
Chráněno: MOJE PŘÁNÍ CO JSEM MĚL …. A NEBYLA SPLNĚNA !
OdOndraStručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.