Podobné příspěvky
VZTAH = KOMUNIKACE
OdOndraKaždý vztah to je komunikace … Třeba pacient a doktor nebo jako partner a partnerka !
Ahoj jak se máš ? Pořád sem koukáš ?
OdOndraMiluju když s Tebou večer telefonuji. Miluji když mě … Miluji … když se směješ … Miluji … když ,,.,.,dsjasd
URČOVÁNÍ DIAGNOZY PO INTER NETU !
OdOndraNezvedá telefon a nekomunikuje ale určuje všemožné diagnozy !!!
Svoboda partnera ?
OdOndraCo je povoleno a co je zakázáno ?
Plzeň Pivo
OdOndraMáte rádi plzeňské ?