Ahoj Tady Ondra z Nového Spálence kdo neví kde to je tak to musíte za Domažlice za kopečky.
—————–

Rád bych nechal zahrát všem Plzeňákům a hlavně svobodným Plzeňačkám které přemýšlý o rodině. Jelikož bydlím na Novém Spálenci kde ani na DAB+ RÁDIU nechytám PLZEŇSKÝ ROZHLAS což je velká škoda i když ho platím. Jen v případě když vylezu na střechu a modlím se a přeji si aby nepršelo protože mám ještě děravou střechu od krup co ty před léty byli. Takže k práci a všem co hledají práci protože ta moje střecha spěchá a nemá mě kdo vařit a pomáhat. Mrzí mě že kontroly na hranících stále ještě jsou ale kdyby chtěl někdo převést není problém. Na mojí zelené hranici nikdo díky bohu nestojí a já potřebuji nakoupit a do krámu do Domažlic se mě nechce. Bydlím tu u bývalého krámu a u bejvalého rybníka kde je teď autobusová točna a kam jezdí ty nové hezké autobusy s wifi. Jezdil jsem darovat krev do Plzně a díky tomu že teď jsem těžký astmatik nemohu i když mě přišla SMS že se zastavit mám tak nevím co ten robot ve Fakultní nemocnic dělá. Takže to je asi vše a ať máte lepší náladu protože bude krásně a já rád se teď učím psát a kládat básně. Zahrajte nějakou POŘÁDNOU NOVOU ČESKOU protože ten DAB+ nĚmecký už se nedá poslouchat a polepšete se ! Čekám na signál ale tu nehrajte ! Domluvte se s Německýma rozhlasákama ať na Hohenbogen postaví ČESKÝ ROZHLA PRO PENDLERY CO UŽ JSOU V PRD…
ps:prosím korektorku o přeložení a možné uveřejnění v rádiu popřípadě o odkaz abych to nemusel zase špatně hledat na internetu aspoň že ten tu je. UŽ mě to nepije krev protože DAROVAT S Českým Rozhlasem chodit nemuhu a z toho že skoro zdravý nemohu. Mám rád bych si nechal zahrát tuhle písničku ale nevím zda to projde cenzůrou. Mám rád když se dovolám a domluvím se s moderátorem ale to ne nad listký úkol i pro RAKOUSKÉ i ŠVÝČARSKÉ číslo. Ale jednou se mě to povedlo.
Takže zde je ten song zahrajte to třeba na APRÍLA PO DOHODĚ S VEDENÍM a nebo tu co už jste mě jednou hráli „Pokáč – V lese“ Musím dnes zajet pro ŠPEKÁČKY a Vajíčka a Knedlík a zajít do lesa …. Dneska jsem v lese byl ….. ZPÍVANÍ JE ZAKÁZÁNO ?
KONEC JDU DO LESA A RÁDIO SEBOU 😉

nebo

Matematika a fyzika ta mě nikdy nešla a ty lidi obdivuji 😉 a na diskotéce jsem je nikdy neviděl.

Vzkaz Českému rozhlasu Plzeň

Post navigation


Napsat komentář