Zdravím děkuji za email ale situace je trošku teď jiná. Rozhodl jsem se emigrovat do Západního Německa. Donutila mě tak naše vláda a další restriktivní složky této Republiky. Přesný termín vycestování bohužel neznám. Ale má Čestná prohlášení by pak nebyla ČESTNÁ a já si na cti a důvěře zakládám. Jelikož jsem nemocný … dnes ráno mě tekla z nosu krev a důvod neznám nejsem lékař a svého obvodního lékaře mám v Německu je pro mě lepší si tam s ním promluvit. Také bych rád se přihlásil na Úřadu práce v Německu tak jestli je možné připravit dokumenty pro Úřad práce v Německu. Stále žijeme v EU* a mám svá práva.

Jsem ohrožený na životě dle svého úsudku a vůbec nevím jak mám postupovat hlavně nemám ani korunu či euro od doby registrace. Bohužel dokument dosvědčující že jsem pracoval v Německu nemám a na ostatní stále čekám.

Již jsem jednou tuhle situaci zažil a nechci opět přemýšlet na kolejích zda mám čekat na první vlak. Chci žít mít rodinu. Bohužel minule mě nikdo z Úřadu práce nepomohl a nebít pár lidí už jsem tu nemusel být.

Také se divím že když mám datovou schránku proč tam od vás nemám tuhle informaci. Mobil jsem nechal v Praze a víte co se teď smí a nesmí. Dojde mě v normální den a teď je sobota 3.4.2021 v 9:00 pojedu nakoupit do Domažlic protože jsem doma už od doby „DOBY“ (DOBI) netuším ale jsem dárce krve a i díky nově diagnóze pro mě bude praktický lékař v Německu zárukou uzdravení. A hlavně nebudu mít doma prázdnou ledničku a hlad.
V Furth im Wald Úřad práce není ale žije tam člověk který dělá pro EUREs a pomáhal mě s hledáním práce. Bohužel bariéry nové doby mě více zde stěžují život a mít rodinu a děti asi se půjdeme pást.
Tráva tu ještě není a v 7:00 má začít sněžit. Mám na domu děravou střechu a jsem bez peněz. Nic už vyplňovat nechci kromě své ledničky a zajištění základní potřeby. Ale zpět k tématu.
V CHAMU je ÚŘAD PRÁCE a EURES nešlo by z vaší strany domluvit termín či pomoc. Německy už se jak takž domluvím ale nejdříve musím k lékaři nebo si volat rychlou či *.
Omlouvám se i za takový tón ale už jsem fakt zoufalý a nepobírám už 3 měsíce ani korunu. Elektřina mě ještě běží ale netuším kdy mě jí odpojí.
Byl jsem na https://www.veletrhprace.online/ bohužel ještě jsem neměl čas se na to pořádně podívat.
Myslím si že pro vás nebude složité na Úřadu práce přeposlat tenhle „email“ a dát správné osobě. /přeposlat/ nebo ctrl+c a pak ctrl+v
Bohužel pro mě je tenhle způsob zastaralý a od roku 2015 nebo možná i déle se snažím vzdělávat sám a to životem poučným ale hlavně funguji jinak. Odstěhoval jsem se z Plzně na vesnici kde nic nefunguje jako alespoň v Domažlicích. Když bych chtěl do Domažlic tak je to pěšky pěkná poučná štreka. Proto se snažím jezdit na kole ale sport je teď zavřený a já marně čekám na Českou Poštu. Mít zde mobil je k ničemu už v roce když jsem vstoupil do svého domu Nový Spálenec 44 tak mě to zahlásilo „Vítejte v Německu“ to jsem ještě dělal na MMP a měl jako úředník lepší plat než teď = nic.
Nikoho neobviňuji ale v roce 2014 jsem se to snažil řešit protože a zajistit si signál telefonu ale je rok 2021 a pokud nejsem na děravé střeše tak prostě signál nemám.
Nepřipomíná vám to nějakou dobu zpět či seriál o IT /ET – CHCE DOMŮ/ specialistovi.
A internet a další už raději popisovat nebudu. Tuším že nebo tušíte vy ? Možná mám o kolečko méně či více a nebo … máte přístup v práci už na http://novy-spalenec.eu/ nebo youTÚB ?
Už se mě nechce psát a točím videa nepovedená a nebo hodně sledovaná s 10 663 zhlédnutí které jsem natočil už v roce 23.2.2011 ale teď jsem točil video pro všechny co jsou na ÚP v CZ nebo tam pracují <iframe width=“560″ height=“315″ src=“https://www.youtube.com/embed/HZ-4iOj7ySM“ title=“YouTube video player“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen></iframe>
Nevíte co to je ?
Tak ještě jednou v jiné podobě 😉 >>>> https://youtu.be/HZ-4iOj7ySM

ALE OPĚT Z5

Žijeme v době digitální a email je zastaralá komunikace a já chci komunikovat jinak a jinde !!!

Takže zkusím život přihlášený v DE.

Ale protože každá komunikace má svoje pravidla to se vracíme zpět tak zkusím s vámi to ještě jednou.

TŘI VETERÁNI – Nadčasová ukázka filmu.
Zkuste GOOGLE 😉

JÁ mám 6:00 a musím na střechu zavolat Tatínkovi a Honzíkovi na cestu jestli někde nestojí hlídky a neposílají lidi domů. Včera jsem byl na zelené hranici a tam ještě nikdo nestojí kromě mě v bundě.
Tu fotku najdete na mém fake booku a můžeme být vyrtuálním právem.
Zdravím vás Jitko xx a beru to jako hoooooodmě povedený APRÍÍÍÍÍL

Nebo je to fakt ?

vy děláte na „Efektivní služby zaměstnanosti“  ?
Rád bych vás poznal osobně ale nevím zda to ostatní dovolí ? Já si raději dovolím zbaběle utéct nebo mě přijdou zatknou ještě než mě nahlásíte.
Nepřipadá vám to válku ?
Ale já jsem ještě v CZ*
V Plzeňském kraji v Domažlickém okresu a nic jsem nespáchal nebo ano ?
Domácí vězení mě už bylo nařízeno z obou stran jak z DE tak i CZ formou SMS.
Divný co ?
Nic jdu si dělat snídani a zapálit oheň … STODOLU a nekoukat se na to jak to hoří  !

JDU SE NAJÍST … ještě mám co a pak se rozhodnu co dál.
Snad bude pěkný den.

Ondřej Mottl osobně ale bez elektronického podpisu.

www.ondrej-mottl.cz/up-cz ZDE NAJDETE KOPII

Tak doufám že se něco změní a že to dokáže my spolu.

www.spolu.info

ENDE

FINE

GAME OVER

 

00 Dne 01.04.2021 v 8:49 Pomothyová Jitka (UPP-DOA) napsal(a):

 

 

 

 

Dobrý den, stále nemáte doloženy doklady k podpoře, lhůtu máte do 31.3.2021, proto mi prosím vyplňte žádost o prodloužení v příloze a zašlete e-mailem nebo se tu zastavte osobně do 31.3.2021. Děkuji

 

 

 

Jitka Pomothyová

poradce INFOcentra projektu „Efektivní služby zaměstnanosti“

T: +420 950 112 436

E: jitka.pomothyova@uradprace.cz

 

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Domažlice

Msgre. B. Staška 265

344 01 Domažlice

 

Datová schránka: ej6zpfi

www.uradprace.cz

 

 

 

 

 

 

Úřad práce v ČESKÉ REPUBLICE V ROCE 2021

Post navigation


Napsat komentář