Našla si mě sousedka z baráku že se jí líbím a že by se mnou chtěla založit rodinu. Má už 5ti letou holčičku z předchozího „vztahu“. Děti mám rád a Petruška jak jsem jí poznal je fajn holka po tátovi. (Táta bohužel moc o ní nejeví zájem)
Jenže jak vyplynulo z situace a dění okolo Lenky a mě zjistil jsem že vše je trošku jinak. Lenka není ta hodná holka (dnes již maminka) co je fajn. Nechci popisovat co vše je jinak a špatně ale velice rád vám to sdělím osobně.
Každopádně proč tohle píšu je abych každému !!! a to opravdu každému chlapovi dal jasně na je vo že tohle opravdu není ta pravá partnerka pro rodinu!
I když rodiny mohou být divné a zvláštní a nábožensky založené s určitýma pravidlama a seskupeníma. Zde opravdu o tohle nejde!
Pokud myslíte na sex tak doporučuji také se vyhnout !

Lenka Vlková

Post navigation


One thought on “Lenka Vlková

  1. Najít dnes člověka se smyslem pro rodinný život je veliké umění.Já osobně jsem si myslela,že je to zcela nemožné.Dnes,už si to nemyslím,před měsícem mě cestu zkřížil pro mě dnes osudový chlap…nebojím se to napsat,svou láskou mě dává najevo,že jsem pro něho ta pravá jedinečná.Plánujeme společné bydlení,dokonce i rodinu a spousty jiných věcí…zajímá se o mě do sebemenších podrobností,zajímajího i nejpodrobnější detaily…dostává mě,každou sekundou.To,že se si tě někdo vyhlídne,neznamená,že tě miluje…skutečnou lásku a cit,poznáš v jeho jednání a chování…

Napsat komentář